gospodarska zona
prostorni plan
program ukupnog razvoja
kalendar dogadjanja
foto galerije
otocki list
otocko proljece
otocki virovi
suvara
spot suvara
turistička zajednica
početna
kontakt

VUKOVAR OPEN 2014, 1. KUP KOREJSKOG AMBASADORA
Srijeda, 26.11.2014.


U sklopu programa obilježavanja „DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA 1991.-2014.“, Udruga maloljetnih dragovoljaca Domovinskog rata Hrvatske i Taekwondo klub „Otok“ organizirali su treće po redu memorijalno međunarodno taekwondo natjecanje „VUKOVAR OPEN 2014, 1. KUP KOREJSKOG AMBASADORA“, posvećeno svim braniteljima i civilima stradalim u obrani Vukovara 1991.godine.
21. studenog taekwondo klubovi iz Hrvatske i BIH su polaganjem vijenaca odali počast hrvatskim braniteljima i civilima stradalim u obrani Vukovara 1991.godine na mjestima stradavanja Spomen domu Ovčara, Memorijalnom groblju žrtava iz Domovinskog rata, Općoj bolnici Vukovar, Spomen domu hrvatskih branitelja.
U posljepodnevnim satima sudionici su razgledali centar Vukovara.

22.studenog u sportskoj dvorani Borovo naselje održano je taekwondo
natjecanje na kojem je nastupilo 22 kluba iz Hrvatske i 4 kluba iz BIH, sa ukupno
269 natjecatelja. Natjecanje je otvorio Nj.E. Suh Hyung-Won, Veleposlanik Republike
Koreje u Republici Hrvatskoj.

Natjecanje ja održano u sportskim borbama, i KICK-u.
Rezultati KICK:
1. Taekwondo klub Otok
2. Taekwondo klub Vinkovci
3. Taekwondo klub Brod
Najbolji natjecatelj u KICK-u je Mihael Palčec iz Taekwondo kluba Brod, a najbolja natjecateljica Ena Daskijević iz Taekwondo kluba Omega.
Rezultati sportske borbe
Ukupni poredak;
1. Taekwondo klub Activ
2. Taekwondo klub Sajnami
3. Taekwondo klub Osijek

Seniori/ seniorke:
1. Taekwondo klub Cro-Cop Privlaka
2. Taekwondo klub Otok
3. Taekwondo klub Šujica – Tomislavgrad
Najbolji senior je Juraj Pintarić iz Taekwondo klub Cro-Cop Privlaka, a najbolja seniorka Ivana Bošnjak iz Taekwondo klub Otok.

Juniori / juniorke:
1. Taekwondo klub Poskok Posušje
2. Taekwondo klub Gacka
3. Taekwondo klub Sajnami
Najbolji junior je Marin Begić iz Taekwondo kluba Poskok Posušje,a najbolja juniorka
Mija Valinčić iz Taekwondo kluba Gacka.
Kadeti / kadetkinje:
1. Taekwondo klub Activ
2. Taekwondo klub Osijek
3. Taekwondo klub Sajnami
Najbolji kadet je Matija Črep iz Taekwondo kluba Activ, a najbolja kadetkinja Rea Bede iz
Taekwondo kluba Osijek.

Mlađi kadeti – mlađe kadetkinje
1. Taekwondo klub Activ
2. Taekwondo klub Cro-Cop Privlaka
3. Taekwondo klub Sajnami
Najbolji mlađi kadet je Leon Filić iz Taekwondo kluba Cro-Cop Privlaka, najbolja mlađa kadetkinja Ela Jelić iz Taekwondo kluba Omega.


Natjecanje je počelo u 9,30 sati, a završilo je u 18,00 sati, cijelo vrijeme natjecanja
posjećenost gledatelja je bila velika.


Taekwondo klub „Otok“
Predsjednik
Milan Vukelić





Povratak na prethodnu stranicu