početna
kontakt

10. ŽSNDVDR-a "MIKANOVCI 2007"
Nedjelja, 27.05.2007.

Dana 26. svibnja 2007. godine pedeset članova Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Županije vukovarsko-srijemske Ogranak Grada Otoka nastupili su na 10. jubilarnim Županijskim igrama dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Vukovarsko-srijemske županije u 8 sportskih disciplina. Nakon svečanog mihohoda 715 natjecatelja iz 21 ekipe (4. koordinacije udruga Ilok, Županja,Vukovar i općina Andrijaševci; 2 kluba PIK-a Vinkovci i Sladorane Županja te 15 Ogranaka iz općina i gradova Vinkovci i Otok) pristupilo se natjecanju u 9 sportskih disciplina. Nakon pozdravni riječi Predsjednika Udruge gosp. Ivana Čačić, i načelnika općine Stari Mikanovci gosp. Tadije Orlović, gospodin Božo Galić, Župan Vukovarsko-srijemske županije otvorio je igre. Ukupni pobjednik igara je koordinacija udruga Vukovar, drugom mjesto zauzeo je Klub dragovoljaca i veterana PIK-a Vinkovci, dok je treće mjesto u ukupnom plasmanu zauzela ekipa domaćina UDVDR-a Stari Mikanovci. Članovi Udruge dragovoljaca i veterana domovinskog rata Ogranak grada Otok na natjecanju su postigli zadovoljavajući plasman osvojivši 6 mjesto u ukupnom plasmanu po disciplinama mali nogomet-7, potezanje užeta-12, streljaštvo-16, kuglanje-4, šah-5, boćanje -12, kros-5, stolni tenis-7 dok je pojedinačno Jure Šebalj iz ekipe u kuglanju proglašen kao najbolji pojedinac .