gospodarska zona
prostorni plan
program ukupnog razvoja
kalendar dogadjanja
foto galerije
otocki list
otocko proljece
otocki virovi
suvara
spot suvara
turistička zajednica
početna
kontakt

„PRVENSTVO SLAVONIJE I BARANJE 2015.“
Ponedjeljak, 09.03.2015.

 

7. ožujka 2015. godine u sportskoj dvorani Osnovne škole „Ivana Kozarca“, Nijemci pod pokroviteljstvom Vukovarsko-srijemske županije, općine Nijemci i Grada Otoka, te organizatora Taekwondo kluba “Otok“ održano je regionalno taekwondo natjecanje „Prvenstvo Slavonije i Baranje 2015.“.
Na natjecanju u sportskim borbama i kicku nastupilo je 179 natjecatelja iz 10 klubova.
Gosti na svečanom otvaranju natjecanja bili su:
- gospodin Ivica Klem, načelnik općine Nijemci- domaćin
- Nj. E. Suh Hyung-Won, veleposlanik Republike Koreje
- gospodin Željko Cirba, zamjenik župana Vukovarsko – srijemske županije
- gospodin Josip Šarić, gradonačelnik Grada Otoka.

Prigodnim kulturno- umjetničkim programom na svečanom otvaranju natjecanja nastupili su članovi KUD-a pri DVD-u Nijemci .
Taekwondo klub “Otok” zahvaljuje se svima koju su pružili potporu i pomoć pri organizaciji natjecanja.
Medalje za Taekwondo klub “Otok” u sportskim borbama osvojili su :
ZLATNA : HRVOJE KUVEŽDIĆ, LUKA VARGA, BRANIMIR KUVEŽDIĆ,
DAVOR ČELEBIĆ, JAN MALNAR, MATEJ ILIJEVIĆ, IVANA BOŠNJAK
SREBRNA: ANTONELA ABRAMOVIĆ, ANTONIO BOŠNJAK
BRONČANA: SAUL HORVAT, NIKO MARJANČEVIĆ, ILIJA MARJANČEVIĆ,
LEA ŠOLA, IVA MARAS
U sportskim su borbama još nastupili: HRVOJE JOZIĆ izgubivši u borbi za treće mjesto, te LEO LAGANČIĆ izgubivši u borbi za treće mjesto.

Medalje za Taekwondo klub “Otok” u KICK-u osvojili su :
ZLATO: DAVID ILIJEVIĆ, STELA JOZIĆ
SREBRO: ANTONELA MARJANČEVIĆ
BRONCA: BONO JURIĆ, ZVONKO JURIĆ, IVANA TADIĆ, KARLA ČENGIĆ, i
ANA LOVRIĆ-JOVANOVIĆ
Utješne medalje u KICK-u osvojili su :
IVANA JOZIĆ, VANESA PERANOVIĆ, ENA JELIĆ, MANUEL PAVIĆ, NIKOLA ŠER, NOA VUJICA, IVO LOVRIĆ-JOVANOVIĆ, i DINO OZDANOVAC.

Rezultati natjecanja:
Ukupni poredak sportska borba i KICK:
1. Taekwondo klub OSIJEK
2. Taekwondo klub SAJNAMI
3. Taekwondo klub OTOK
4. Taekwondo klub CRO-COP
5. Taekwondo klub OGRC NOVSKA
6. Taekwondo klub VINKOVCI
7. Taekwondo klub BROD
8. Taekwondo klub SLATINA
9. Taekwondo klub KNEŽEVI VINOGRADI
10. Taekwondo klub DONJI MIHOLJAC

Sportska borba (nastupilo 9 klubova):
1. Taekwondo klub OSIJEK
2. Taekwondo klub SAJNAMI
3. Taekwondo klub CRO-COP
4. Taekwondo klub OTOK
5. Taekwondo klub OGRC NOVSKA
6. Taekwondo klub BROD
7. Taekwondo klub VINKOVCI
8. Taekwondo klub KNEŽEVI VINOGRADI
9. Taekwondo klub DONJI MIHOLJAC

KICK (nastupilo 5 klubova):
1. Taekwondo klub OTOK
2. Taekwondo klub OSIJEK
3. Taekwondo klub VINKOVCI
4. Taekwondo klub SLATINA
5. Taekwondo klub KNEŽEVI VINOGRADI

Najbolji natjecatelji pojedinačno :
- kikc dječaci LUKA VREŠ, iz Taekwondo klub SLATINA
- kick djevojčice VALENTINA PLAŠĆ, iz Taekwondo kluba VINKOVCI
- mlađi kadet FILIP ZAHIROVIĆ, iz Taekwondo kluba OSIJEK
- mlađa kadetkinja GABRIJELA PLAŠĆ, iz Taekwondo kluba VINKOVCI
- kadet MARIO KNEŽEVIĆ, iz Taekwondo kluba BROD
- kadet LUCIJA BEDE, iz Taekwondo kluba OSIJEK
- junior BAJRAM KAHRIĆ, iz Taekwondo klub OGRC NOVSKA
- juniorka LAURA ZAHIROVIĆ, iz Taekwondo kluba OSIJEK
- senior JURAJ PINTARIĆ, iz Taekwondo klub CRO-COP
- seniorka IVANA BOŠNJAK, iz Taekwondo klub OTOK

 

Veleposlanik Republike Koreje donirao je prigodne darove za najbolje natjecatelje u sportskim borbama.

 

Fotogaleriju možete pogledati ovdje

 

Milan Vukelić




Povratak na prethodnu stranicu