gospodarska zona
prostorni plan
program ukupnog razvoja
kalendar dogadjanja
foto galerije
otocki list
otocko proljece
otocki virovi
suvara
spot suvara
turistička zajednica
početna
kontakt

UČENICE POBJEDNICE KROSA SPORTSKIH NOVOSTI, UČENICI TREĆI
Utorak, 21.04.2015.

Osnovna škola Josipa Lovretića iz Otoka i ovaj puta, kao i prošle godine, borila se za sam vrh na državnom prvenstvu u krosu koje je održano na zagrebačkom Bundeku, 19. travnja, u organizaciji Hrvatskog atletskog saveza, Sportskih novosti i Ministarstva znanosti obrazovanja i športa.

Djevojčice su i ove godine potvrdile nadmoć osvojivši ukupno prvo mjesto (posebno 5, 6, 7 i 8 razredi), a dječaci su bili ukupno treći, pa je sveukupno Osnovna škola Josipa Lovretića zauzela drugo mjesto.

Od Otočanki još su nastupale srednjoškolke: 5. Marija Lukač, 6. Sanja Grgić, 12. Ana Martinović.

Pojedinačna pobjednica Krosa sportskih novosti i najbrža studentica bila je Katarina Martinović, također članica Atletskog kluba „Otok“, koja studira na zdravstvenom veleučilištu u Zagrebu.

Rezultati:

Učenice 5. r. – 1000 m: ekipno 1. mjesto: 5. Carmen Drnasin, 8. Laura Rajčić, 11. Ella Zekić, 18. Patricija Gotovac, 69. Klara Mandić, 81. Sabina Kaurin, 207. Miriam Gugić, od ukupno 270 trkačica.

Učenice 6. r. – 1000 m: ekipno 5. mjesto: 9. Annamari Špoljarić, 10. Gabriela Abramac, 60. Marija Iđanović, od ukupno 253 trkačice.

Učenice 7. r. – 1000 m: ekipno 2. mjesto: 11. Suzana Mišić, 22. Davorka Dasović, 23. Laura Topalović, 116. Mihaela Bičanić, 237. Valentina Pejanović, od ukupno 246 trkačica.

Učenice 8. r. – 1000 m: ekipno 5. mjesto: 11. Paula Zekić, 22. Antonija Dragun, 28. Ines Kaurin, 32. Renata Bekčević, od ukupno 146 trkačica.

Učenici 5. r. – 1000 m: ekipno 5. mjesto: 5. Luka Vučko, 45. Ivan Matanović i 63. Stjepan Tikvić, od ukupno 243 trkača.

Učenici 6. r. – 1000 m: ekipno 6. mjesto: 15. Ivan Matozan, 23. Franjo Topčić, 55. Leonardo Lucić, 87. Matej Miškić, od ukupno 157 trkačica.

Učenici 7. r. – 1500 m: ekipno 22. mjesto: 12 Dominik Peranović, 121 Mislav Bičanić, 127 Edi Babić, od ukupno 179 trkača.

Učenici 8. r. – 1500 m: ekipno 1. mjesto: 10. Ivan Breščaković, 11. Dino Augustinović, 14. Nikola Peranović, 15. Matej Filipović, 18. Andreas Šalković, 27.Emanuel Vidović, 29. Ivan Dragun, 50. Boris Ferbežar, od ukupno 129 trkača.

 




Povratak na prethodnu stranicu