gospodarska zona
prostorni plan
program ukupnog razvoja
kalendar dogadjanja
foto galerije
otocki list
otocko proljece
otocki virovi
suvara
spot suvara
turistička zajednica
početna
kontakt

VUKOVAR OPEN 2016.,3. KUP VELEPOSLANIKA REPUBLIKE KOREJE
Subota, 10.12.2016.

Pod visokim pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske te pokroviteljstvom Ministarstva hrvatskih branitelja, županije Vukovarsko srijemske, grada Otoka, Memorijalnog centara Domovinskog rata Vukovar, u suradnji s Veleposlanstvom Republike Koreje, Taekwondo klub Otok i Koordinacija udruga proisteklih iz Domovinskog rata grada Vukovara organizirali su Dan sijećanja na žrtvu Vukovara 1991.-2016., 25. i 26. studenog 2016.godine u Vukovaru 5. memorijalno međunarodno taekwondo natjecanje
Vukovar open 2016.,III. kup veleposlanika Republike Koreje.
Ovo je natjecanje bilo posvećeno svim braniteljima i civilima stradalima u obrani Vukovara 1991.godine.
Sudionici natjecanja najprije su obišli Spomen-dom hrvatskih branitelja na Trpinjskoj cesti, Spomen-dom Ovčara, Memorijalno groblje žrtava iz Domovinskog rata te su polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća dostojanstveno odali počast stradalim braniteljima i civilima.
26. studenog 2016.godine u sportskoj dvorani Borovo naselje održano je natjecanje u sportskim borbama.
Na natjecanju je nastupao 471 natjecatelj iz 40 klubova iz Hrvatske i BIH te Hrvatski taekwondo savez sa Hrvatskom kadetskom reprezentacijom. Natjecanje je otvorio Nj.E. Park Won-sup, veleposlanik Republike Koreje.
U jakoj su konkurenciji ekipno najbolji bili:
1. Hrvatski taekwondo savez
2. Taekwondo klub Spiritus
3. Taekwondo klub Omega

Od slavonskih su klubova najbolje rezultate zabilježili:
5. Taekwondo klub Sajnami
6. Taekwondo klub Otok
9. Taekwondo klub Osijek

Za najbolje natjecatelje / natjecateljice proglašeni su :
- seniorka Andrea Begić, Taekwondo klub Osijek
- senior Antonio Marinović, Taekwondo klub Kneževi Vinogradi
- juniorka Una Maravić, Taekwondo klub Slatina
- junior Filip Jelovšek, Taekwondo klub Osijek
- kadetkinja A (minimalno crveni pojas) Petra Miškulin, Hrvatski taekwondo savez
- kadet A (minimalno crveni pojas) Mateo Pratljačić, Hrvatski taekwondo savez
- kadetkinje B (od zelenog do više plavog pojasa) Ivana Firi, Taekwondo klub Sajnami
- kadet B (od zelenog do više plavog pojasa) Ilija Jukić, Taekwondo klub Poskok Posušje
- mlađa kadetkinja Lucija Jelić, Taekwondo klub Pantera
- mlađi kadet Bruno Grđan, Taekwondo klub Omega

Za najmlađe je natjecatelje organizirano natjecanje u kicku, Kid, i mlađi kadeti/
kadetkinje do više žutog pojasa.
U jakoj su konkurenciji ekipno najbolji bili:
1. Taekwondo klub Slatina
2. Taekwondo klub Ozalj
3. Taekwondo klub Orašje
Najbolji su natjecatelji / natjecateljice bili :
- mlađi kadet Leonardo Dominković, Taekwondo klub Orašje
- mlađa kadetkinja Mia Fernbach, Taekwondo klub Sajnami
- kid muški Jakov Bogović, Taekwondo klub Ozalj
- kid ženske Eva Gal, Taekwondo klub Slatina
- kick muški Mislav Dasović, Taekwondo klub Ozalj
- kick ženski Eva Gal, Taekwondo klub Slatina

Domaćin Taekwondo klub Otok osvojio je ekipno 3. mjesto u konkurenciji mlađih
kadeta/kadetkinja te ekipno 2. mjesto u konkurenciji Kick, a medalje su osvojili:
- zlato: Ivo Lovrić Jovanović, Karla Čengić, Luka Varga, Martina Tešić
- srebro: Nikola Šer. Manuel Pavić, Lea Ilijević, Stela Jozić, Matej Ilijević, Ivana Bošnjak
- bronca: Ema Pap, Ivana Jozić, Ema Hajnal, Dino Ozdanovac, Lana Znahor, Robert
Babić, Hrvoje Jozić, Saul Horvat, Ilija Marjančević, Mirna Miljević, Antonela
Abramović, Iva Maras.

 

 




Povratak na prethodnu stranicu