početna
kontakt

NOGOMETAŠI SVLADALI ČEPIN
Nedjelja, 02.04.2006.

U trećem kolu nastavka prvenstva nogometaši Otoka su na svom terenu sa 2:0 svladali momčad Čepina. U dobroj utakmici domaćini u desetoj minuti dolaze do vodstva kada je nesmotrenost gostujuće obrane i vratara, laganim, prizemnim udarcem loptu u mrežu pospremio Perica Babić. Do kraja poluvremena utakmica je ravnopravna, redaju se prigode i s jedne i druge strane. Pred kraj prvog dijela Zrno grubo nasrće na gostujućeg igrača i opravdano dobiva crveni karton. U drugom poluvremenu gosti pojačavaju ritam te je vidljiva brojčana nadmoć, no u jednom protunapadu na samom početku poluvremena Željko Grgić izlazi sam pred vratara i uspješno ga svladava. Trener Buhač umješno vrši zamjene jer gosti nisu posustajali nego su još više napadali na vrata domaćina. U toj otvorenoj igri Otočani su mogli i povećati svoje vodstvo, poglavito Rimac, Tucaković i Lamešić koji su nekoliko izglednih prilika propustili, ali i ovako ostaje zadovoljstvo pobjedom. Otok u dva naredna kola gostuje, a sljedeća domaća utakmica igra se na uskrsni ponedjeljak, 17. travnja.