gospodarska zona
prostorni plan
program ukupnog razvoja
kalendar dogadjanja
foto galerije
otocki list
otocko proljece
otocki virovi
suvara
spot suvara
turistička zajednica
početna
kontakt

OSVAJAČI MEDALJA ATLETSKIH NATJECANJA 1. LIPNJA 2009.
Petak, 05.06.2009.

I razred

Djevojčice-60 m
1. Ema FILIPOVIĆ 1a
2. Marija MATOZAN 1b
3.Andrijana SOTINAC 1a
Dječaci-60m
1. Damir ŠER 1b
2. Antonio VUKOVIĆ 1b
3. Dario VUJIĆ 1a
Djevojčice- Skok udalj s mjesta
1.Ines PERANOVIĆ Ia
2.Antonija DRAGUN Ic
3.Helena ŽGELA Ia
Dječaci- Skok u dalj s mjesta
1. Milan JELIĆ Ia
2. Mateo JELOVČAK Ib
3. Luka MIJIĆ Ic

 

II razred

Djevojčice-60 m
1. Dinka SPAJIĆ 2b
2. Marina BREŠČAKOVIĆ 2b
3. Paula ZEKIĆ 2c
Dječaci-60 m
1. Boris FERBEŽAR 1c
2.Josip DEJANOVIĆ 1c
3.Emanuel VIDOVIĆ 1b
Djevojčice- skok u dalj s mjesta
1. Vedrana ILIĆ 2a
2.Ena RAJČIĆ2b i MarijaJOZIĆ2c
3. Andrea ŠAJTOVIĆ 2a
Dječaci-skok u dalj s mjesta
1.T.Lukinac 2a,T.Ivanković
2. Dino AUGUSTINOVIĆ
3. Matej FILIPOVIĆ


III razred

Djevojčice- 60 m
1. Marija LUKAČ 3a
2. Marija OZDANOVAC 3a
3. Ivana ŠARIĆ 3b
Dječaci-60 m
1. Igor STORJAK 3a
2. Luka NIKOLIĆ 3a
3. Ante UKIĆ 3b
Djevojčice- skok u dalj s mjesta
1. Ana MARTINOVIĆ 3b
2.Magdalena PETRLIĆ 3b
3.Danijela LUCIĆ 3c
Dječaci-skok u dalj s mjesta
1. Patrick BELEGIĆ 3b
2. Antonijo SABLJIĆ 3a
3. Bruno ŠKROBO 3b


IV razred

Djevojčice-60 m
1. Matea TEŠIJA 4b
2. Tina UKIĆ 4c
3. Marion PHILIPS 4b
Dječaci-60m
1.Marko GORETA 4c
2.Dino ZRNO 4b
3.Dominik TRBLJANIĆ 4b
Djevojčice-Skok u dalj s mjesta
1.Marija M. MANDIĆ 4c
2.Ružica BREŠČAKOVIĆ4b
3. Ivana VARZIĆ 4b
Dječaci-skok u dalj s mjesta
1. Zvonimir LUKIĆ 4c
2. Ivan BANOVIĆ 4c
3.Kruno KOMLJENOVIĆ4a


V razred

Djevojčice-60m
1.Kristina MIJIĆ 5a
2.Dora VALEĐIĆ 5b
3.Nikolina TOMIĆ 5c
Dječaci-60m
1.DarioGLUHAKOVIĆ5b
2. Mile BABIĆ 5c
3. Vitomir ŠER 5b
Djevojčice-skok u dalj iz zaleta
1. Antonija JURIĆ 5c
2. Helena ŠARIĆ 5b
3.Katarina VUČKO 5a
Dječaci-skok u dalj iz zaleta
1. Josip VRANJKOVIĆ 5a
2. Lucijano JELIĆ 5c
3. Dominik BERTIĆ 5a
Djevojčice-skok u vis
1. Magdalena GORETA 5a
2. Tena BANOVIć 5c
3. Tihana SPAJIĆ 5c
Dječaci-skok u vis
1.Damir ŠAJTOVIĆ
2.Marko VUKOVIĆ
3.Ante LJUBIĆ

VI razred

Djevojčice-100 m
1. Nikolina KRASIĆ 6c
2. Valerija TADIĆ 6c
3. Andrijana JOZIĆ 6b
Dječaci-100m
1. Mihael PERANOVIĆ 6c
2. Ivan ŽULJ 6c
3.Marko JOVANOVIĆ 6b
Djevojčice- skok u dalj iz zaleta
1.Renata MATIĆ 6c
2.Ivona ČULAR 6c
3. Katarina Jakovac 6b
Dječaci-skok u dalj iz zaleta
1. Nikola JUKIĆ 6c
2. Tin ABAZA 6c
3. Antonio FERBEŽAR 6a
Djevojčice-Skok u vis
1.Nikolina JELIĆ 6a
2.Valentina VORGIĆ 6c
2.Matea GOTOVAC 6b
Dječaci- skok u vis
1. Antonio JUKIĆ 6a
2. Antonio ĐURKOVIĆ6b
3. Ivan SPAJIĆ
Djevojčice-Bacanje medicinke
1.Kristina JAKOVAC6b
2.Jelena ŠČEVIĆ 6b
3.Elizabeta BELEGIĆ6a
Dječaci- bacanje medicinke
1.Domagoj ROĐAKOVIĆ6a
2.Marko ŽIVKOVIĆ 6a


VII razred

Djevojčice-100 m
1. Mia GOTOVAC 7c
2. Tea IŠČIĆ 7c
3. Ivana ČULJAK 7b
Dječaci-100m
1.Josip TUFEKČIĆ 7b
2.Domagoj UGARKOVIĆ 7c
3. Tomislav ŠER 7a
Djevojčice-Skok u dalj iz zaleta
1. Katarina LUKAČ 7b
2. Matea SLUGANOVIĆ 7b
3. Andrea BOŽIČEVIĆ 7a
Dječaci-skok u dalj iz zaleta
1. Jure LJUBIĆ 7c
2. Ivan ŠILOVIĆ 7b
3. Josip BRKIĆ 7b
Djevojčice-Skok u vis
1. Antonija VUKOVIĆ 7c
2. Darija ŠAJTOVIĆ 7b
3. Marina TEŠIJA 7b
Dječaci-skok u vis
1.Mateo JOZIĆ 7c
2. Domagoj PHILIPS 7a
3. Ivan ŠUVIĆ 7a
Djevojčice-Bacanje medicinke
1. Mihaela MILJAK 7a
2. Janja JURIĆ 7c
3. Marina MIHOLJKOVIĆ 7a
Dječaci-bacanje medicinke
1. Jurica GRBAVICA 7b
2. Matej VARZIĆ 7c
3. Kristian VUKOVIĆ 7c

 




Povratak na prethodnu stranicu