početna
kontakt

JUNIOR'S OTOK OPEN TOUR '09
Srijeda, 15.07.2009.
Od  9.  do 12. srpnja u Otoku je održan drugi po redu Junior's Tour koji je okupio 15 igrača do 18 godina  iz Otoka. Ta je manifestacija održana drugi put zaredom pod pokroviteljstvom Grada Otoka i teniskog kluba Otok. Cilj tog turnira je zainteresirati što veći broj djece za ovaj sport. Sudionici turnira  bili su Martin Goreta, Jakov Babić, Marko Babić, Ivan Storjak, Miroslav Tešić, Josip Šušnjara, Nikola Augustinović, Ivan Lončar, Ivan Tešija, Ante Vuković, Stipa Jakšić, Ivan Božičević, Ivan Matanović, Mirko Čepo i Alen Vukelić. Pobjednik ovogodišnjeg turnira je Martin Goreta koji je u finalu svladao Ivana Lončara, a brončanu medalju je osvojio Ivan Tešija koji je utakmici za 3. mjesto pobijedio Ivana Storjaka.
Za razliku od prošle godine, turnir je ove godine okupio veći broj sudionika, što pokazuje da su mladi sve više zainteresirani za tenis.