početna
kontakt

OTOČANIMA BROJNE MEDALJE I ČETIRI PEHARA
Srijeda, 10.03.2010.

U subotu 6. ožujka 2010. godine u Jarmini održano je Prvenstvo Slavonije i Baranje u taekwondou. Među 11 su klubova, s više od  250 natjecatelja, nastupili  i članovi Taekwondo kluba „Otok“ iz Otoka sa 42 natjecatelja. Otočki su natjecatelji osvojili  10 zlatnih, 8 srebrnih i 20 brončanih medalja  te 4 pehara. Zlato su osvojili Domagoj Šokčević, Matej Ilijević, Filip Žagar, Marijana Lovrić-Jovanović, Ivana Vukelić, Ivana Matković, Ivana Bošnjak, Josipa Mareljić, Josip Jukić i Marko Jukić. Srebrnom su se medaljom okitili Domagoj Kuveždić, Antonio Bošnjak, Nikola Cvitić, Drago Šokčević, Valentina Marić, Juraj Pintarić, Stefan Eror i Antonela Vučina. Brončane su medalje osvojili  Marijan Matijević, Leon Pezo, Petar Vučina, Nikola Pehar, Antonio Crljić, Hrvoje Grgurovac, Franjo Šarić, Dario Čelebić, , Antonio Jukić, Antun Nikolić, Antun Delinger, Marko Grgurovac, Benjamin Hlevnjak, Jovica Potkonjak, Tajana Bogdanović, Katarina Cvitić, Vlatka Pintarić, Tomislav Lagator, Mario Jurić i Mate Perković. Još su nastupili Stipa Pehar, Nikola Crljić , Filip Lovrić-Jovanović i Iva Pezo. Mlađi su kadeti osvojili treće, kadeti drugo, juniori drugo i seniori treće mjesto. Novo je vodstvo kluba, s trenerima Josipom Ilijevićem, Robertom Džinićem i Marinom Nađem, iznimno zadovoljno ostvarenim rezultatima.