početna
kontakt

TAEKWONDO KLUB "OTOK" IZVRSTAN NA TURNIRU U SLAVONSKOM BRODU
Nedjelja, 19.09.2010.

Jučer je u Slavonskom Brodu održan turnir u taekwondou pod nazivom 7. susret prijateljstva na kojem su nastupali i članovi Taekwondo klub „Otok“ iz Otoka. Među 200 natjecatelja iz Srbije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske nastupalo je i 27 otočkih boraca koji su ostvarili izvrstan rezultat osvojivši ukupno čak 24 medalje (5 zlatnih, 7 srebrnih i 12 brončanih) te tri pehara (mlađi kadeti 3. mjesto, juniori 2. i sveukupno 3. mjesto). Zlatne su medalje osvojili: Juraj Pintarić, Tomislav Perković, Antonio Jukić, Domagoj Šokčević i Matej Ilijević. Srebrne su medalje pripale Denisu Delingeru, Antoniju Bošnjaku, Ivani Matković, Dariju Čelebiću, Katarini Cvitić, Stefanu Eroru i Josipu Jukiću, dok su brončane osvojili Marko Jukić, Tomislav Lagator, Goran Trtica, Antun Delinger, Jovica Potkonjak, Benjamin Hlevnjak, Filip Žagar, Antun Nikolić, Ivana Bošnjak, Drago Šokčević, Antonela Abramović i Marijan Matijević. Na tom su turniru nastupali još i Domagoj Kuveždić, Franjo Šarić i Valentina Marić.