početna
kontakt

NK "OTOK" POBJEDIO EKIPU KOPRIVNICE
Utorak, 21.09.2010.

Nogometaši 3. HNL – Istok odigrali su ovaj vikend i šesto prvenstveno kolo. Otok nastavlja svoje pobjede. U 6. su se kolu susreli s ekipom Koprivnice nad kojom su slavili pobjedom 1:2. Otok je tom pobjedom zadržao priključak s vodećim Bjelovarom gostujućom pobjedom u Koprivnici. Do poluvremena su mreže mirovale, a u nastavku, u samo dvije minute, dva pogotka za goste. Ladan Komljenović u 55. i njegov brat Marko Komljenović u 57. minuti goste dovode u sigurno vodstvo. U 73. minuti Tomislav Njegač smanjuje rezultat na 1:2, ali rezultat se do kraja susreta nije više mijenjao. Otočani za prvoplasiranom ekipom Bjelovara zaostaju 3 boda, a u sljedećem se kolu 25. rujna sastaju s ekipom "Mladost" iz Preloga koja je nakon 6. kola na 12. mjestu prvenstvene ljestvice.