početna
kontakt

TAEKWONDOAŠI OTOKA PONOVNO OSVAJAJU
Petak, 26.11.2010.

U subotu 20. studenog u Zagrebu je održan 12. jastreb open u taekwondou. Među 860 natjecatelja iz 60 klubova 8 država, nastupio je i Taekwondo klub „Otok“ iz Otoka s 29 natjecatelja. Borci iz Otoka osvojili su 14 odličja i to tri zlatne, pet srebrnih i šest brončanih medalja, pehar za osvojeno drugo mjesto ekipno u kadetima i pehar za najboljeg borca u mlađim kadetima koji je pripao Domagoju Šokčeviću. Prva su mjesta i zlatne medalje osvojili Domagoj Šokčević, Ivana Bošnjak i Antonio Jukić. Srebrnim su se odličjima okitili Antonio Bošnjak, Dario Čelebić, Drago Šokčević, Benjamin Hlevnjak i Jovica Potkonjak. Brončane su medalje osvojili Antonela Abramović, Franjo Šarić, Antun Nikolić, Katarina Cvitić, Stefan Eror i Juraj Pintarić. Još su nastupali Lea Nađ, Marko i Hrvoje Grgurovac, Goran Trtica, Matej Ilijević, Ana Žderić, Valentina Marić, Nikola i Josipa Pehar, Domagoj i Branimir Kuveždić, Ivana Firi, Mirna Miljević, Marin Martinović i Marijan Matijević. Treneri Marin Nađ, Josip Ilijević i Robert Džinić iznimno su zadovoljni postignutim rezultatima i najavljuju pohod u Rijeku na kadetsko prvenstvo Hrvatske koje se treba održati 4. prosinca.