početna
kontakt

ATLETIČARKE OTOKA EKIPNE POBJEDNICE KROSA SLAVONIJE I BARANJE
Ponedjeljak, 28.02.2011.
OTOK: U nedjelju, 27. veljače, Atletski klub „Otok“ uspješno je organizirao Ekipno i pojedinačno kadetsko prvenstvo Slavonije i Baranje u krosu, na kojem je sudjelovalo više od 100 djevojčica i dječaka iz pet klubova. Organizatori su ralicama očistili snijeg i stvorili idealne uvjete za održavanje krosa na nogometnom otočkom stadionu. Otočanke su bile ekipne pobjednice u kategoriji mlađih kadetkinja (Dunja Iščić (2), Marija Lukač (3) i Ana Martinović (4)) te kadetkinja (Katarina Martinović (2), Nikolina Krasić (5) i Sanja Grgić (6), a kod limačica su (Paula Zekić (1), Ena Rajčić (4) i Gabrijela Peranović (9)), zauzele drugo mjesto, tako da su atletičarke u konačnici bile ukupne ekipne pobjednice kod djevojčica. Dječaci su nastupali samo u kategoriji limača i ekipno zauzeli treće mjesto (Vlado Abramac (6), Luka Mijić (11) i Luka Vučko (13). Sveukupni pobjednik krosa (djevojčice+dječaci) je AK Slavonija-Žito iz Osijeka, drugo mjesto pripalo je AK Otok a treće vinkovačkom atletskom klubu Cibalia. Od Otočanki, pobjednica pojedinačnom dijela natjecanja u kategoriji limačica bila je Paula Zekić. Kod mlađih kadetkinja Dunja Iščić je osvojila srebrnu, a Marija Lukač brončanu medalju, dok je Katarina Martinović u kategoriji kadetkinja zauzela drugo mjesto.