početna
kontakt

NOGOMETAŠI OTOKA PORAŽENI OD MOMČADI IZ LIPIKA
Četvrtak, 15.09.2011.

Otok se u 4. kolu 3. HNL-istok u utorak na domaćem terenu susreo s ekipom iz Lipika. Iako je to bila prilika da se domaći igrači donekle iskupe za strašan poraz od ekipe Graničara, pobjeda ipak nije ostvarena. Gosti su iz Lipika poveli minutu prije kraja poluvremena pogotkom Marija Milašinovića, a na 0:2 povisio je Marijano Majdandžić u 66. minuti. Tri minute kasnije i treća lopta završava u mreži domaćina, a strijelac je opet bio Milašinović. Počasni pogodak za domaćine postigao je Marko Blašković u 73. minuti, ali je on svoj učinak pokvario crvenim kartonom u 82. minuti. Otok se nalazi na posljednjem mjestu prvenstvene ljestvice sa samo jednim osvojenim bodom, a u sljedećem kolu 17. rujna odlazi u goste Belišću.