početna
kontakt

OTOK U 14 KOLU UVJERLJIVO SLAVIO NAD EKIPOM ORIOLIKA 5:2
Četvrtak, 24.11.2011.

14. kolo treće HNL- istok ponudilo je još jedno slavlje vodeće momčadi lige BSK-a te golijadu u susretu između Otoka i Oriolika. Čak sedam pogodaka vidjeli su gledatelji na susretu između Otoka i Oriolika. Gosti u vodstvo dolaze u desetoj minuti kada za 1:0 zabija Davor Nožinić. Taj pogodak kao da je razbudio domaćine koji postižu pet pogodaka u nizu za potpuni preokret. Strijelci su bili Zoran Šer, Igor Čavlović, Mario Miljak, Marko Komljenović i Ivan Matanović, a konačnih 5:2 postavio je u 73. minuti Mario Jagnjić. Nogometaši Otoka su nakon te utakmice na 10. mjestu prvenstvene ljestvice sa 17 osvojenih bodova, a  u posljednjem kolu prvog dijela sezone 26. studenog ide u goste Mladosti iz Antina koja je na 6. mjestu s 20 bodova.