početna
kontakt

14. međunarodni kickboxing turnir – Kutina 2012.
Utorak, 20.11.2012.

17. studenog u gradskoj sportskoj dvorani u Kutini održao se 14. međunarodni kickboxing turnir - Kutina 2012. Ove godine turnir je ugostio borce u full contactu kao i u low kicku i K1 Styleu. Natjecatelji su nastupili u uzrastima starijih kadeta, juniora i seniora po wako pravilima. 14. izdanje kickboxing turnira donijelo nam je nastupe 274 boraca iz Slovenije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske. Za kickboxing klub "Otok" nastupili su Mario Ilijević u kategoriji -81 kg i Marko Vidović u kategoriji - 86 kg. Mario Ilijević nakon kvalifikacijskih borbi u kojima je došao do finala osvojio je 2. mjesto izgubivši u finalnoj borbi, minimalnom bodovnom razlikom odlukom sudaca. Marko Vidović jedan od najboljih kickboxing boraca u ovom dijelu jugoistočne Europe, u disciplinama low kick i K1 u teškoj kategoriji osvojio je 1. mjesto i proglašen je najbolji seniorskim borcem u kickboxingu ( disciplini low kick)  na međunarodnom turniru u Kutini. Marko Vidović sve borbe završio je nokautom u prvoj i drugoj rundi.