početna
kontakt

„Plemeniti taekwondo turnir Zaprešića 2013.“
Utorak, 26.03.2013.

Proteklog vikenda 24.ožujka 2013.godine, u već kultnoj dvorani Sutinska vrela zagrebačkog Podsuseda, održan je „Plemeniti taekwondo turnir Zaprešića 2013.“
Natjecanju je pristupilo oko 880 boraca iz 84 kluba. Natjecanje se odvijalo u kategoriji mlađih kadeta/ kadetkinja, kadeta/ kadetkinja, juniora/ juniorki, seniora/seniorki, te najmlađih u kategoriji kick.

Taekwondo klub „Otok“ nastupio je sa 7 članova, te osvojio 1 zlato, 2 srebra i 1 broncu.

Zlato je osvojila Valentina Marić, pobjedivši dvije protivnice s velikom bodovonom razlikom. Zauzela je i 2. mjesto po uspješnosti u ukupnom poretku natjecanja u kategoriji juniorke A.

Srebrna odličja su osvojili: Matej Ilijević i Katarina Cvitić. Nažalost, Katarina je morala predati finale u kategoriji seniorki zbog ozljede noge.

Brončano odličje osvojila je Ivana Bošnjak.

Za klub su još nastupili Branimir Kuvežić, Antun Nikolić i Antonela Abramović. Izgubili su u borbi za medalju.