početna
kontakt

ODLIČAN POČETAK NOGOMETAŠA OTOKA
Ponedjeljak, 05.03.2007.

U subotu 3. ožujka počeo je proljetni dio prvenstva u Četvrtoj hrvatskoj nogometnoj ligi istok. Nogometaši Otoka uvjerljivo su svladali momčad Darde 5:2. Sam početak utakmice dao je naslutiti da će Otočani dominirati. Tako je i bilo jer gosti u prvom dijelu nisu stvorili niti jednu prigodu dok su domaći nakon ranog vodstva u petoj minuti nastavili s odličnom igrom. Već u dvadesetoj minuti bilo je 2:0, a tim rezultatom otišlo se i na odmor. Gosti u drugom dijelu igraju nešto ambicioznije pa u samom početku stvaraju nekoliko poluprigoda. No, efektan pogodak Dragića u potpunosti je smanjio njihove nade za dobrim rezultatom. Do kraja utakmice vidjeli smo još dva pogotka odličnog Komljenovića, a pri samom kraju, nakon opuštanja domaćih, gosti su uspjeli smanjiti i postići dva pogotka. Osim Komljenovića koji je postigao tri pogotka treba posebno istaknuti Bakovića te sve igrače koji su pružili odličnu igru po inače jako teškom i klizavom terenu.

Sljedeću utakmicu Otok igra u Čepinu s istoimenim klubom.